Kácečko

Kácečko

Kácečko˜ Bar je otvorený každý deň od 16:00. Je denným aj večerným priestorom pre všetkých, ktorí si chcú posedieť v príjemnom prostredí, občerstviť sa, porozprávať s priateľmi, prečítať knižku či popracovať. K baru patrí aj terasa s krásnym výhľadom na Staré Mesto.

Okrem klasickej ponuky alko a nealko nápojov Kácečko˜ Bar ponúka klasické aj špeciálne druhy piva od remeselného pivovaru Shenk.

EN
Kácečko˜ Bar is open every day from 16:00. It is a daytime and evening space for everyone who wants to sit in a pleasant environment, have a snack, talk with friends, read a book or work. The bar also has a terrace with a beautiful view of the Old Town.

In addition to the classic offer of alcoholic and non-alcoholic drinks, Kácečko˜ Bar offers classic and special types of beer from the Shenk craft brewery.
UniK Mlyny

UniK Mlyny

V Uniku si môžete posedieť každý deň od 16:00. Miesto, kde vysokoškolskí študenti trávia svoj voľný čas spojený s oddychom, štúdiom a zábavou.

Okrem baru môžete vybehnúť aj na terasu, ktorá je orientovaná do tichej časti Mlynov. V našej ponuke nájdete tradičné alkoholické nápoje ako aj nápadité shoty, ktoré vás rýchlo dostanú do nálady. Okrem toho tu máme aj výber klasických a špeciálnych druhov piva.

EN
You can sit in Unik every day from 4:00 p.m. A place where university students spend their free time relaxing, studying and having fun.

In addition to the bar, you can also go out to the terrace, which faces the quiet part of Mlynov. In our offer you will find traditional alcoholic drinks as well as imaginative shots that will quickly get you in the mood. In addition, we also have a selection of classic and special types of beer.